Przemek Wydra
Trener | Coach | PM
O mnie
Jestem Project Managerem, coachem i trenerem.

Moim konikiem jest zarządzanie czasem. Aby efektywnie zarządzać czasem, każdy sam musi znaleźć najbardziej zgodną z nim metodę zarządzania czasem i usprawniać ją. Nie ma złotego środka. Zarządzanie czasem to umiejętność, która zmienia się w zależności od sytuacji w jakiej jesteśmy. Uczę jak alokować czas i energię żeby osiągać maksymalne zyski, aby wykorzystywać swój potencjał.
Pokazuję czego szukać aby w obszarach: praca, życie osobiste, społeczność do której należymy, w sobie, być spełnionym i szczęśliwym.
Pomagam Firmom tworzyć procesy tworzenia produktów i prowadzić projekty tak aby Firmy i klienci byli zadowoleni. Bazując na swoim doświadczeniu w tworzeniu produktów software’owych i hardware’owo – software’owych wspieram Firmy w całym cyklu tworzenia produktu: od analizy wymagań, przez implementację, testowanie, do wdrożenia. Dzięki współpracy ze mną Firmy dają swoim klientom produkty, którzy wracają po kolejne i to jest najlepsze potwierdzenie mojej efektywności.

Doświadczenie
Przeszedłem ścieżkę od programisty C++, Scrum Mastera, Product Ownera, do Project Managera, coacha i trenera. Idąc tą ścieżką od najlepszych w swoich dziedzinach specjalistów nauczyłem się jak prowadzić projekty aby na czas dostarczać oczekiwaną wartość przed czasem oraz jak pomagać innym. Nauczyłem się też, że na wiele sytuacji warto patrzeć przez pryzmat możliwych rozwiązań i pryzmat oczekiwań.
Dzisiaj ja uczę jak patrzeć na projekt, produkt, obszar życia z różnych perspektyw i z dystansu. Różne perpektywy umożliwiają zrozumienie istoty zagadnienia, a dystans umożliwia dostrzeżenie nowych możliwości. W przypadku produktu zadowolony ma być jego użytkownik, w przypadku obszaru życia osoba, która dzięki wprowadzanym zmianom czuje całym sobą i wie, że idzie do przodu. Pójście do przodu, ruszenie do przodu, zrobienie pierwszych kroków to pamiętne momenty, to te momenty kiedy mamy ciarki i gęsią skórkę.

Projekty Agile
0%
Zarządzanie czasem
0%